Podmenu podstrony

Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów poddajemy się procesowi ciągłego doskonalenia.

Potwierdzeniem naszych wysiłków są przyznane certyfikaty ISO 9001:2015, IATF 16949:2016 i Certyfikaty Zakładowej Kontroli Produkcji dla wyrobów kolejowych.

Szczególny nacisk kładziemy na spełnienie oczekiwań klienta, począwszy od identyfikacji wymagań, wdrożenie i produkcję seryjną produktu.

Zakres naszych kompetencji

to również stosowanie standardów dla zatwierdzania części i procesu produkcyjnego PPAP, VDA 2 oraz zrozumienie i wdrożenie analizy niezawodności FMEA.

Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza, strategia „0” błędów, a także pełne zrozumienie i włączenie do planów kontroli metod statystycznych, zapewniają zarówno klientowi wewnętrznemu, jak i zewnętrznemu wysoką jakość dostarczanych produktów. Umożliwia to wczesne i niezawodne wykrywanie niezgodności, gromadzenie informacji o procesach produkcyjnych i charakterystykach wyrobów.

Wyposażenie laboratorium pozwala na weryfikację produktów zarówno pod kątem zgodności wymiarowej, jak i estetycznej, dokonując pomiar barwy i połysku, czy parametrów wytrzymałościowych np. udarność wg Charpy.

Wyposażenie labolatorium

SPECTROPHOTOMETR SP 62 SPECTROPHOTOMETR CM-2500C CT (KONICA MINOLTA) REFLEKTOMETER MICRO TRI GLOSS (BYK)
MŁOT CHARPY’EGO ZWICK 5113.3002 GRANITOWY STÓŁ POMIAROWY JIG CLASS 0 1200*800 WAGOSUSZARKA RPT 9553
WAGA LABOLATORYJNA AM 500 KĄTOWNIK GRANITOWY TWARDOŚCIOMIERZ SHORE’A
PŁYTKI WZORCOWE MIKROMETR WEWNĘTRZNY SUWMIARKA
WSPÓŁRZĘDNOŚCIOWA MASZYNA POMIAROWA
Wenzel LH 87; X800 Y1500 Z700;
WYSOKOŚCIOMIERZ MELTFIXER LT (WSKAŹNIK SZYBKOŚCI PŁYNIĘCIA)